Výsledky sportovců TJ STADION BRNO v sezoně 2018/19
Umístění závodníků TJ STADION BRNO v pohárech
Podrobné výsledky závodníků TJ STADION BRNO z jednotlivých závodů
Výsledky sportovců TJ STADION BRNO v sezoně 2017/18
Umístění závodníků TJ STADION BRNO v pohárech
Podrobné výsledky závodníků TJ STADION BRNO z jednotlivých závodů
Výsledky sportovců TJ Stadion Brno v sezóně 2016/2017
Umistění závodníků TJ Stadion Brno v pohárech
Podrobné výsledky závodníků TJ Stadion Brno z jednotlivých závodů
Výsledky sportovců TJ Stadion Brno v sezóně 2015/2016
Výsledky sportovců TJ Stadion Brno v sezóně 2013/2014
Sportovci TJ Stadion Brno se zúčastnili následujících závodů a testů výkonnosti:
Datum |
Soutěž |
Účastníci |
Umístění |
31.08.-01.09.2013 |
Slovenia Open, Celje 2013 |
BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) |
5/10 |
25.09.-28.09.2013 |
Nebelhorn Trophy 2013, Oberstdorf |
KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP - senioři) |
16/22 |
28.09.-28.09.2013 |
Testy výkonnosti - Kopřivnice |
TOMEK ROBERT DORŇÁK PAVEL |
žlutá-7 zelená-8 |
02.10.-05.10.2013 |
21th Ondrej Nepela Memorial, Bratislava 2013 |
KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP - senioři) |
7/14 |
02.10.-06.10.2013 |
ISU JGP Ostrava 2013 |
KOTLAŘÍK PETR (junioři) |
18/23 |
05.10.-05.10.2013 |
Japan Open |
BŘEZINA MICHAL (senioři) |
5/5 |
05.10.-06.10.2013 |
Testy výkonnosti - Pardubice |
JANÁKOVÁ KLÁRA STIBOR ADAM KRÁTKÁ SOFIA |
zelená-3 žlutá-3 žlutá-4 |
17.10.-20.10.2013 |
25th Golden Bear Zagreb |
BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) |
7/10 |
19.10.-19.10.2013 |
Chomutovská brusle |
VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci) |
2/16 |
24.10.-27.10.2013 |
GP Skate Canada, St. John |
BŘEZINA MICHAL (senioři) |
4/10 |
24.10.-27.10.2013 |
6th Tirnavia Edea Cup |
KRATĚNOVÁ NATÁLIE (Advan. Novice) |
3/27 |
24.10.-27.10.2013 |
GP Skate Canada, St. John |
BŘEZINA MICHAL (senioři) |
4/10 |
26.10.-27.10.2013 |
VC Náchoda |
HRADILOVÁ KLÁRA (žačky) PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky) FRITSCHOVÁ PETRA (žačky) ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky) KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky) BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky) VESELÁ HANA (ml. žačky) STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky) KRÁTKÁ SOFIA (nejml. žačky) |
8/26 12/26 13/26 14/26 3/26 7/26 9/26 13/26 18/26 18/30 30/30 |
01.11.-03.11.2013 |
NRW Trophy for Ice Dance 2013 |
KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP - senioři) |
7/11 |
02.11.-03.11.2013 |
VC Ostravy |
KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky) BOHUŠ MARTIN (žáci) FRITSCHOVÁ PETRA (žačky) HRADILOVÁ KLÁRA (žačky) ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky) MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky) PROKEŠOVÁ KAT. (žačky) BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky) STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky) LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky) MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky) |
4/16 4/4 12/25 14/25 16/25 19/25 20/25 17/30 19/30 20/30 14/29 20/29 22/29 |
02.11.-02.11.2013 |
Příbramský kahan 2013 |
VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA. (nejml. ž. A) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A) HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A) NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A) FUHRLINGEROVÁ ELIN (ml. žačky A) STIBOR ADAM (nováčci) |
7/18 10/18 10/13 12/13 13/13 1/2 |
09.11.-10.11.2013 |
VC Hradce Králové 2013 |
KOTLAŘÍK PETR (junioři) KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky) VESELÁ DOMINIKA (juniorky) BOHUŠ MARTIN (žáci) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky) BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky A) |
2/4 3/18 13/18 3/3 7/28 11/28 9/30 29/30 |
15.11.-17.11.2013 |
GP Trophee Eric Bompard 2013 (Paris, FRA) |
BŘEZINA MICHAL (senioři) |
5/8 |
16.11.-16.11.2013 |
Orlovská piruetka 2013 (Orlová) |
NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A) HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A) FUHRLINGEROVÁ ELIN (ml. žačky A) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky A) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky A) DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. žačky A) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A) KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A) BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A) VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml.ž.A) KRÁTKÁ SOFIA (nejml. žačky A) NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejml. žačky B) JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky B) JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci) VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci) VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci) VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci) |
6/13 10/13 13/13 1/19 4/19 5/19 7/19 9/19 14/19 16/19 17/19 4/11 5/11 3/14 5/14 6/14 2/7 |
19.11.-24.11.2013 |
Ice Challenge 2013 (Graz) |
KOTLAŘÍK PETR (Adv. Novice) KRATĚNOVÁ N./KOTLAŘÍK P. (SD-Adv. Novice) |
2/6 1/1 |
23.11.-24.11.2013 |
Velká cena Brna2013 |
BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) VESELÁ DOMINIKA (juniorky) FRITSCHOVÁ PETRA (žačky) ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky) HRADILOVÁ KLÁRA (žačky) PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky) MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky) BOHUŠ MARTIN (žáci) KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky) BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky) LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky) STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky) VESELÁ HANA (ml. žačky) NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky) MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky) VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. žačky) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky) |
1/5 10/17 5/30 8/30 10/30 12/30 24/30 1/2 6/30 17/30 19/30 21/30 23/30 28/30 30/30 8/30 12/30 19/30 22/30 24/30 |
30.11.-01.12.2013 |
Orlovská pirueta 2013 |
VESELÁ DOMINIKA (juniorky) PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky) FRITSCHOVÁ PETRA (žačky) MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky) ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky) HRADILOVÁ KLÁRA (žačky) BOHUŠ MARTIN (žáci) KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky) BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky) VESELÁ HANA (ml. žačky) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky) |
7/12 11/27 14/27 15/27 16/27 19/27 3/3 3/27 9/27 11/27 25/27 25/28 |
30.11.-01.12.2013 |
Novoměstská bruslička 2013 |
JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky B) |
11/13 |
05.12.-07.12.2013 |
Golden Spin of Zagreb 2013 |
BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) |
9/24 |
07.12.-07.12.2013 |
MC Pardubic 2013 |
DOSKOČILOVÁ MONIKA (ml. žačky A) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (ml. žačky A) KOCÁBOVÁ VALERIE (ml. žačky A) JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci A) VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci A) PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci A) VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci A) |
8/24 11/24 13/24 9/23 11/23 14/23 2/16 |
07.12.-08.12.2013 |
VC USK Praha 2013 |
KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky) KOTLAŘÍK PETR (junioři) KRATĚNOVÁ N./KOTLAŘÍK P. (SD-žáci) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky) LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky) VESELÁ HANA (ml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml.žačky) |
3/19 3/3 1/1 6/29 7/29 27/29 14/30 |
14.12.-15.12.2013 |
VC Kopřivnice 2013 |
FRITSCHOVÁ PETRA (žačky) HRADILOVÁ KLÁRA (žačky) PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky) MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky) BOHUŠ MARTIN (žáci) KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky) LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky) STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky) MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky) VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A) KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A) JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci) PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci) VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci) |
5/25 7/25 13/25 17/25 2/2 4/30 12/30 23/30 10/29 11/29 22/29 3/10 4/10 5/10 4/14 6/14 9/14 |
20.12.-22.12.2013 |
Mezinárodní mistrovství seniorů, SD a TP 2014, Bratislava |
BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) BŘEZINA MICHAL (senioři) KRATĚNOVÁ N./KOTLAŘÍK P. (SD-žac.) |
1/25 2/16 1/1 |
04.01.-06.01.2014 |
New Year´s Cup 2014, Bratislava |
BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) KOTLAŘÍK PETR (Advan. Novice) |
1/9 3/6 |
11.01.-12.01.2014 |
Dragon Trophy Brno 2014 |
PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky A) FRITSCHOVÁ PETRA (žačky A) ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky A) BOHUŠ MARTIN (žáci A) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky A) BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky A) VESELÁ HANA (ml. žačky A) HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A) NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A) FURLINGEROVÁ ELIN (ml. žačky A) HASOŇOVÁ KATEŘINA (ml. žačky B) NAVRÁTILOVÁ BARBORA (ml. žačky B) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky A) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky A) KRÁTKÁ SOFIA (nejml. žačky A) BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A) DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. ž. A) VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A) JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky B) TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml. žačky B) KVÍČALOVÁ JOSEFÍNA (nejml. žačky B) VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci) VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci) STIBOR ADAM (nováčci) VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci) VÍCHOVÁ BARBARA (ml. nováčci) HOLÍKOVÁ CLAUDIE (ml. nováčci) PUTNOVÁ ANDREA (ml. nováčci) VESELÁ JANA (Adult) |
3/12 4/12 6/12 1/2 1/22 7/22 8/22 14/22 15/22 20/22 2/8 3/8 3/22 4/22 6/22 10/22 11/22 12/22 13/22 10/23 13/23 16/23 5/24 11/25 1/4 1/21 14/21 20/21 21/21 6/6 |
12.01.-12.01.2014 |
Mini VC USK Praha 2014 |
KUBIŠOVÁ NICOLE (ml.žačky) |
1/25 |
12.01.-12.01.2014 |
Testy výkonnosti, Orlová |
JUCHA MIROSLAV NENTVICH FRANTIŠEK SUKUPOVÁ RENÁTA |
zelená-5TP žlutá-5TP zelená-4 |
15.01.-18.01.2014 |
Mistrovství Evropy 2014, Budapešť |
BŘEZINA MICHAL (senioři) BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) |
4/35 15/37 |
18.01.-19.01.2014 |
VC Břeclavi 2014 |
FRITSCHOVÁ PETRA (žačky) ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky) LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky) MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky) VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci) VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci) PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci) NEVESELÁ ADÉLA (nováčci) TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml. žačky B) |
12/30 16/30 7/30 9/30 14/30 15/30 2/13 10/21 14/21 15/21 8/14 |
19.01.-19.01.2014 |
Náchodská bruslička 2014 |
VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A) |
9/16 10/16 |
20.01.-21.01.2014 |
ZODM Vysočina, 2014 |
KRATĚNOVÁ NATÁLIE (žačky) KOTLAŘÍK PETR (žáci) KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky) NENTVICH FRANTIŠEK (ml. žáci) |
6/13 2/6 2/14 6/6 |
25.01.-26.01.2014 |
VC Prahy 2014, Nikolajka |
STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky) VESELÁ HANA (ml. žačky) BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky) MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky) |
14/27 14/27 18/27 21/27 8/30 |
26.01.-26.01.2014 |
Mladoboleslavský pohár 2014, Mladá Boleslav |
KORČIÁNOVÁ KAMILA (nováčci) NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A) NAVRÁTILOVÁ BARBORA (ml. žačky B) |
9/15 9/15 7/9 |
29.01.-02.02.2014 |
Bavarian Open 2014, Oberstdorf |
KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP-senioři) |
4/10 |
31.01.-31.01.2014 |
5. ročník Brodského mládí 2014, Uherský Brod |
VÍCHOVÁ BARBORA (ml. nováčci) PUTNOVÁ ANDREA (ml. nováčci) JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci) NEVESELÁ ADELA (nováčci) KORČIÁNOVÁ KAMILA (nováčci) NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejm. žačky B) TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml.žačky B) |
10/18 16/18 6/23 9/23 15/23 9/16 12/16 |
01.02.-02.02.2014 |
VC Uherského Brodu 2014 |
FRITSCHOVÁ PETRA (žačky) HRADILOVÁ KLÁRA (žačky) PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky) ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky) MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky) BOHUŠ MARTIN (žáci) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky) LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky) VESELÁ HANA (ml. žačky) STIBOROVÁ LUCIE (ml. žačky) MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky) |
6/24 8/24 11/24 13/24 14/24 2/3 5/27 15/27 24/27 25/27 10/27 11/27 |
02.02.– 02.02.2014 |
Nymburská stuha 2014, Nymburk |
VESELÁ JANA (Adult) |
9/10 |
06.02-09.02.2014 |
Dragon Trophy 2014, Lubljana |
BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) |
5/14 |
06.02-23.02.2014 |
ZOH 2014, Soči, Rusko |
BŘEZINA MICHAL (senioři) |
10/29 |
08.02.-09.02.2014 |
MČR juniorů a TP ml.ž., Přebor seniorů, M ČR SB, Třinec |
KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky) VESELÁ DOMINIKA (juniorky) KOTLAŘÍK PETR (junioři) JELÍNKOVÁ A./JUCHA M. (TP-ml.žactvo) SUKUPOVÁ R./NENTVICH F. (TP-ml.ž.) |
10/23 21/23 4/6 2/3 3/3 |
11.02-14.02.2014 |
Ringhoffer Cup 2014, Praha |
ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (Cubs) SUKUPOVÁ MARKÉTA (Chicks) STIBOR ADAM (Chicks) |
8/9 3/5 1/3 |
15.02.-15.02.2014 |
Ledečské piruety 2014, Ledeč n.S. |
HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A) HASOŇOVÁ KATEŘINA (ml. žačky B) VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A) KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A) DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. žačky A) BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A) VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci) NEVESELÁ ADÉLA (nováčci) VÍCHOVÁ BARBARA (ml. nováčci) PUTNOVÁ ANDREA (ml. nováčci) |
2/5 4/7 6/17 7/17 10/17 14/17 10/15 13/15 9/12 12/12 |
15.02-16.02.2014 |
VC Plzně 2014 |
MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky) LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky) MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky) |
22/30 6/23 8/30 21/30 |
22.02.-23.02.2014 |
VC Strakonic 2014, Strakonice |
PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky) ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky) MUSILOVÁ KAROLÍNA (žačky) MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky) |
15/28 17/28 26/28 12/30 |
26.02.-01.03.2014 |
Hellmut Seibt Memorial 2014, Vídeň (Rakousko) |
BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) KRATĚNOVÁ NATÁLIE (juniorky) KOTLAŘÍK PETR (junioři) VRÁNKOVÁ BARBORA (Chicks) SUKUPOVÁ MAR. (Chicks) STIBOR ADAM (Chicks) |
7/22 18/45 6/18 4/29 16/29 1/5 |
01.03.-01.03.2014 |
MC USK Praha 2014 |
JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A) KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A) HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A) VESELÁ HANA (ml. žačky A) VESELÁ JANA (Adult) |
8/14 12/18 14/18 2/4 3/4 5/5 |
04.03.-09.03.2014 |
25th Sportland Trophy, Budapest Jégcsarnok |
VRÁNKOVÁ BARBORA (Chicks) SUKUPOVÁ MARKÉTA (Chicks) |
4/25 8/25 |
08.03.-08.03.2014 |
VC Mělníka, Mělník |
VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci) |
1/7 |
08.03.-08.03.2014 |
VC Prostějova, Prostějov |
VESELÁ HANA (ml.žačky A) HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml.žačky A) FUHRLINGEROVÁ ELIN (ml.žačky A) HASOŇOVÁ KATEŘINA (ml.žačky B) KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A) KRÁTKÁ SOFIE (nejml. žačky A) VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A) DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. ž. A) JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A) NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejml. žačky B) TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml. žačky B) JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci) PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci) STIBOR ADAM (nováčci) VÍCHOVÁ BARBORA (ml. nováčci) |
3/11 6/11 11/11 2/8 5/23 7/23 8/23 9/23 15/23 23/23 6/15 9/15 2/23 12/23 1/4 10/11 |
08.03.-09.03.2014 |
MČR žactva, ml. žactva, nejml. žactva – Ml. Boleslav |
FRITSCHOVÁ PETRA (žačky) ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE (žačky) PROKEŠOVÁ KATEŘINA (žačky) HRADILOVÁ KLÁRA (žačky) BOHUŠ MARTIN (žáci) KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky) LACKOVÁ VERONIKA (ml. žačky) BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky) MASÁROVÁ VANESA (nejml. žačky) JELÍNKOVÁ MILUŠE (nejml. žačky) |
21/29 23/29 28/29 29/29 4/5 3/29 11/29 15/29 28/29 18/24 20/24 |
15.03.-15.03.2014 |
Memoriál St. Suka 2014, Brno |
KUBIŠOVÁ NICOLE (ml. žačky A) NENTVICHOVÁ KATEŘINA (ml. žačky A) BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA (ml. žačky A) VESELÁ HANA (ml. žačky A) NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A) HEJDUKOVÁ ZUZANA (ml. žačky A) FUHRLINGEROVÁ ELIN (ml. žačky A) HASOŇOVÁ KATEŘINA (ml. žačky B) NAVRÁTILOVÁ BARBORA (ml. žačky B) ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE (nejml. žačky A) VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA (nejml. ž. A) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A) KOCÁBOVÁ VALERIE (nejml. žačky A) KRÁTKÁ SOFIA (nejml. žačky A) DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. žačky A) JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A) BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A) SUKUPOVÁ RENÁTA (nejml. žačky A) TVRDOŇOVÁ ANNA (nejml. žačky B) KVÍČALOVÁ JOSEFÍNA (nejml. žačky B) NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejml. žačky B) PĚNČÍKOVÁ KATRIN (nováčci) JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci) VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci) NEVESELÁ ADÉLA (nováčci) KORČIÁNOVÁ KAMILA (nováčci) VYMAZALOVÁ SÁRA (nováčci) STIBOR ADAM (nováčci) VRÁNKOVÁ BARBORA (ml. nováčci) BÍCHOVÁ BARBORA (ml. nováčci) PUTNOVÁ ANDREA (ml. nováčci) HOLÍKOVÁ CLAUDIE (ml. nováčci) DOUPOVCOVÁ MARTINA (Adult) POSPÍŠILOVÁ SIMONA (Adult) ŠPAČKOVÁ LENKA (Adult) VESELÁ JANA (Adult) ŠUNKOVÁ JANA (Adult) |
1/14 2/14 5/14 6/14 7/14 10/14 13/14 2/7 2/7 2/19 7/19 8/19 9/19 11/19 13/19 14/19 15/19 19/19 6/14 7/14 8/14 6/19 7/19 8/19 9/19 11/19 12/19 2/4 1/18 10/18 16/18 17/18 4/11 5/11 7/11 8/11 10/11 |
23.03.-23.03.2014 |
Malá cena Kopřivnice 2014 |
NAVRÁTILOVÁ LUCIE (ml. žačky A) DOSKOČILOVÁ MONIKA (nejml. žačky A) ABSOLÍNOVÁ JULIE (nejml. žačky A) BÍLKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A) JANÁKOVÁ KLÁRA (nejml. žačky A) NECHVÁTALOVÁ SÁRA (nejml. žačky B) VYMAZALOVÁ VALENTINA (nováčci) VALOVIČOVÁ VIKTORIE (nováčci) JELÍNKOVÁ ANNA (nováčci) NEVESELÁ ADÉLA (nováčci) DOKOUPILOVÁ LINDA (nováčci) |
2/3 6/17 7/17 8/17 12/17 2/10 2/19 5/19 7/19 11/19 16/19 |
24.03.-30.03.2014 |
Mistrovství světa, Saitama (Japonsko) |
BŘEZINOVÁ ELIŠKA (seniorky) BŘEZINA MICHAL (senioři) KUBOVÁ GABRIELA/Novák Matěj (TP - senioři) |
18/33 odstoupil 27/32 |
29.03.-30.03.2014 |
Testy výkonnosti, Praha |
MASÁROVÁ VANESA |
žlutá - 5 |
05.04.-06.04.2014 |
Testy výkonnosti, Brno |
KALINOVÁ KRISTÝNA BLÁHOVÁ ANEŽKA MATEJOVÁ MARKÉTA KŘIVÁNKOVÁ JARMILA HOLÍKOVÁ CLAUDIE
VÍCHOVÁ BARBARA
ROSYPKOVÁ MIA PROCHÁZKOVÁ ADÉLA
PRUŠKOVÁ KAROLÍNA HÝŽOVÁ HELENA VRBA TOMÁŠ CEROVSKÁ ANNA KINTROVÁ NATÁLIE POSPÍŠILOVÁ SIMONA
POSPÍŠILOVÁ JITKA
ŠUNKOVÁ JANA
ŠPAČKOVÁ LENKA
BLAŽKOVÁ JANA HŘÍBOVÁ JANA VESELÁ JANA
PRUŠKOVÁ ŽANETA
SUKUPOVÁ MARKÉTA
PĚNČÍKOVÁ KATRIN
VYMAZALOVÁ VALENTINA
NECHVÁTALOVÁ SÁRA KORČIÁNOVÁ KAMILA KVÍČALOVÁ JOSEFÍNA TVRDOŇOVÁ ANNA
HASOŇOVÁ KATEŘINA STIBOR ADAM JELÍNKOVÁ ANNA VALOVIČOVÁ VIKTORIE DOSKOČILOVÁ MONIKA NEVESELÁ ADÉLA VRÁNKOVÁ BARBORA HEJDUKOVÁ ZUZANA
FUHRLINGEROVÁ ELIN
KOCÁBOVÁ VALERIE BÍLKOVÁ KLÁRA ABSOLÍNOVÁ JULIE VOLEJNÍKOVÁ MICHAELA ZBOŽÍNKOVÁ MELANIE NENTVICH FRANTIŠEK BÍLKOVÁ GVENDOLÍNA VESELÁ HANA STIBOROVÁ LUCIE NENTVICHOVÁ KATEŘINA MUSILOVÁ KAROLÍNA ZBOŽÍNKOVÁ NATÁLIE |
zelená – 1 zelená – 1 žlutá - 1 žlutá - 1 zelená – 1 bílá - 2 zelená – 1 žlutá - 2 žlutá - 1 zelená – 1 žlutá - 2 zelená – 1 žlutá – 1 bílá – 1 žlutá – 1 žlutá – 1 zelená – 1 zelená - 2 zelená – 1 zelená - 2 žlutá – 1 žlutá - 2 zelená – 1 zelená - 2 zelená – 1 zelená – 1 zelená – 1 zelená – 2 zelená – 2 žlutá - 3 zelená – 2 zelená – 3 zelená – 3 žlutá - 4 žlutá – 3 bílá - 4 žlutá – 3 žlutá – 3 zelená – 3 zelená – 3 bílá - 4 žlutá – 4 bílá – 4 bílá – 4 žlutá – 4 zelená – 4 žlutá – 4 zelená – 4 zelená – 4 bílá - 5 zelená – 4 bílá - 5 žlutá – 4 žlutá – 4 bílá – 5 bílá – 5 žlutá – 5 nesplněno – 5 bílá – 6 žlutá – 6 bílá – 6 žlutá – 6 bílá – 7 žlutá - 7 |